Kategoriler
Şeker Balosu Gecesi

Şeker Balosu Gecesi

0 / 5

Şeker Balosu Gecesi Oyunu ile her yıl düzenlenen geleneksel balonun yine en gözde prensesleri olmak isteyen güzel kızlarımızı giydirerek hazırlamaya ne dersiniz? Ok butonuna tıklayarak hemen ilk prensesimizi giydirmeye başlayın.Oyunumuz fare ile oynanır.Ok butonlarını kullanarak tüm seçeneklere göz atmayı sakın ihmal etmeyin.Harika saç modelleri arasından kızlarımıza en çok yakışanı seçerek onu yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.Birbirinden güzel elbise modelleri, çantalar ve şık topuklu ayakkabılar arasından kendi tarzlarınıza uygun kombineler yaparak hazırlıkları tamamlayabilirsiniz.Stilistlik yeteneklerinizi kullanarak kızlarımızın balonun en güzelleri haline getirmelisiniz.Oyuncularımıza keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.