Kategoriler
Sindirella Buz Pateni

Sindirella Buz Pateni

0 / 5

Sindirella Buz Pateni Oyununuda güzel kızımız uzun süredir kışın gelmesini ve heryer kar yağmasını bekler.Sonunda dileği gerçek olur ve heryer karla kaplanır.Buz pateni ile kaymak için biran önce dışarı çıkmak isteyen güzel kızımıza yardım etmeniz gerekiyor.Play butonuna basarak hemen onu dışar çıkıp kayması için hazırlayabilirsiniz.İlk olarak yeni bir paten tasarlamalısınız.Seçeceğiniz desenler ile pateni boyamalalı ve çıkarmaları yapıştırmalısınız.Sonra kızımız için kalın kış elbiseleri seçmelisiniz.Güzel seçimlerinizi atkı, bere ve çanta gibi kıyafetlerl ve aksesuarlara tamamlayabilirisiniz.Arkadaşlarıyla bu sene ilk kez kayacak olan Sindirella ile birlikte güzel zaman geçirecek ve ona yepyeni bir tarza kavuşması için yardımcı olacaksınız.Oyunumuza katılan oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.