Kategoriler
Siyah ve Beyaz Kuğu

Siyah ve Beyaz Kuğu

2.5 / 5

Siyah ve Beyaz Kuğu Oyunu dünyaca ünlü film siyah kuğudan esinlenerek hazırlanılmış harika bir giydirme oyunu.Bale gösterisine katılacak olan iki güzel kızımızı hazırlayacağınız oyunumuzda giydirmelerinizden puan kazanacaksınız.Her iki karakteride hazırladıktan sonra puanınızı görebilirsiniz.İlk önce beyaz kuğu karakterini seçmeli ve harika bir makyaj gerçekleştirmelisiniz.Sonra harika balerin elbiseleri, ayakkabılar ve saç modelleri arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kendi zevkinize uygun şekilde hazırlıkları tamamlamalısınız.Sonra ikinci bölüme geçerek siyah kuğu karakterinin hazırlıklarını yapabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
9 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.