Kategoriler
Süper Kahraman vs Prenses

Süper Kahraman vs Prenses

0 / 5

Süper Kahraman vs Prenses Oyunu ile güzel kızımızı farklı modalara göre giydirerek havalı görünmesini sağlamalısınız.Ok butonuna tıkladıktan sonra oyuna başlayabilir ve farenizi kullanarak seçenekler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz.İlk bölümde süper kahraman olmak isteyen kızımız için harika kostüm, saç modelleri ve aksesuarlar arasından zevkinize göre seçimler yapabilirsiniz.İkinci bölümde ise kızımızı gerçek bir prensese dönüştürmelisiniz.Harika prenses elbiseleri, şık ayakkabılar, göz kamaştıran takılar ve aksesuarlar arasından zevkinize göre seçimler yaparak oyunu tamamlayabilirsiniz.Zamanın nasıl geçtiğini unutacağınız oyunuzu baştan oynamak için dönen ok butonuna tıklayabilirsiniz.Kızlarımıza seçimlerinde başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.