Kategoriler
Telaşlı Alışveriş

Telaşlı Alışveriş

2.5 / 5

Telaşlı Alışveriş Oyununda acilen alışverişe çıkmaları gereken oyunumuzda güzel elbiseler seçerek onları hazırlayabilirsiniz.Eğlenceli oyunumuza ok butonuna basarak hemen başlayabilir ve üç kızımızı sırasıyla giydirirek hazırlayabilirsiniz.Birbirinden güzel elbiseler, şık ayakkabı modelleri, güzel çantalar ve harika saç modellerini arasından en güzellerini seçerek yeni tarzlar yaratabilirsiniz.Tercihlerinizin tamamını farenizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.Hayal gücünüzü ve zevkinizi kullanarak kızlarımızın yeni bir stil kazandırabilirsiniz.Eğlenceli oyunumuzda zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. Oyunumuza katılan genç stilistlerimize seçimlerinde başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
7 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.