Kategoriler
Tina Moda Haftası

Tina Moda Haftası

5 / 5

Tina Moda Haftası Oyunu ile özel etkinliklere davet edilen güzel kızımızın hemen hazırlıklara başlaması gerekiyor.Ne giyeceğine bir türlü karar veremeyen kızımıza yardımcı olmak ister misiniz? Hemen ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Farenizi kullanarak birbirinden güzel elbise modelleri, harika saç modelleri, göz kamaştıran takılar, çantalar ve şahane aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kendi tarzlarınızı uygulama fırsatını elde edeceksiniz.Moda haftasına damga vurmak için en güzel kombinleri oluşturmalısınız.Seçeneklerin tamamını dikkatlice inceleyin ve seçimlerinize kızımıza yepyeni bir görünüm kazandırın.Giysi giydirme oyunlarından hoşlanan oyuncularımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.