Kategoriler
Hayvan Bulma Oyunu

Hayvan Bulma Oyunu

5 / 5

Hayvan Bulma Oyunumuzu ingilizce oyunlardan hoşlananlar için sitemize yükledik.Karşınıza çıkan ingilizce ismin hangi hayvana ait olduğunu tahmin etmelisiniz.Ekranın üstünde ingilizce bir isim yazacak.Altta ise 3 tane hayvan resmi bulunacak.Hangi hayvan ise farenizi kullanarak tıklayın ve puan kazanın.Yanlış tıklama yapmanız halinde oyunumuz sonlanır.Eğer başarılı olursanız puan kazanarak sonraki soruya geçebilirsiniz.Soruları ne kadar çok doğru bilirseniz oyunumuzun rekortmeni olma şansınız artacak ve seviyeleri atlayacaksınız.Hem yeni hayvan isimleri öğrenecek hemde bilgilerinizi pekiştirmiş olacaksınız.Oyunumuza katılan oyuncularımızı tahminlerinde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.