Kategoriler
Hayvan Kliniği

Hayvan Kliniği

5 / 5

Hayvan kliniği oyununda hastalanan hayvanları iğleştirmek için onları kontrol ve muayene edeceksiniz. Köpek, papağan, kaplumbağa, kedi ve tavşanın bulunduğu my pet clinic oyununda her birisinin farklı bir hastalığı var. Veteriner olarak bunların tüm sağlık sorunlarını çözmek sizin elinizde arkadaşlar. Mide temizliğinden kulak bakımına kene temizliğinden papağanın tırnak ve ayak bakımına kadar pekçok farklı operasyon bu ameliyat oyunları ile sizlerin işlemlerini beklemekte.

Yorumlar
4 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.