Kategoriler
Jessie Pet Shop

Jessie Pet Shop

0 / 5

Jessie Pet Shop Oyunu ile güzel kızımızın birbirinden güzel evcil hayvan yavrularını alarak yeni ailelerine kavuşturmasına yardım etmelisiniz.Köpek, kedi, baykuş ve pony gibi birçok hayvanın alıp satarak para kazanmak ve hayvan dükkanızı büyütmek için hemen ok butonuna basın.Oyunumuzu fareniz yardımıyla oynayabilirsiniz.Elinizdeki parayı doğru bir şekilde kullanarak yavrularımıza sahip olmalı ve onları yeni sahiplerine vererek daha fazla para kazanmalısınız.Böylece hem daha çok minik yavrumuz olacak ve hayvan dükkanımızıda büyüterek daha fazla müşteriye sahip olacaksınız.Oyunumuzda harika zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza keyifli dakikalar ve bol kazançlar dileriz.

Yorumlar
1 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.