Kategoriler
Kedi Süsle

Kedi Süsle

5 / 5

Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz eğlenceli bir oyunu hayvan seven oyuncularımız için özel olarak yükledik.Kedi Süsle Oyunu farklı tasarımlar yapıp değişik kediler yaratabilirsiniz.Kendi fikirlerini uygulamak için hemen play butonuna basabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanıyor.Fare yardımıyla seçenekleri tıklayarak kullanabilirsiniz.İsterseni çok iddalı olacak seçimler yaparak kediler için aykırı denebilecek renkler seçebilirsiniz.Kedilern kulakları, burunları, kulakları ve kuyruklarını dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.En güzel özellikleri seçerek kim kedisinde biraraya getirebilecek? Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
9 + 6 = ?
  • Lala Lala 8 ay önce

    5.3

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.