Kategoriler
Bebek Hazelin Balığı

Bebek Hazelin Balığı

0 / 5

Vay!! Bebek Hazel, tanktaki leylek gagası neyse kaçan bir goldfish sahip mutludur. Hazel ve Liam bu evcil hayvanı yanlarında bulundurmaya isteklidir ancak balığa bakmak için birinin yardımına ihtiyaçları vardır. Onlara yardım edebilir misin? Ayrıca Hazel ve Liam'a balık tankı ve süslemesi için gerekli eşyaları satın almalarında yardımcı olun. Goldie ile oynamak için Hazel ve arkadaşlarına katıl.
 

Yorumlar
8 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.