Kategoriler
 Bebek Hazelin  Eli Kırılmış

Bebek Hazelin Eli Kırılmış

5 / 5

Baby Hazel masaya tırmanırken kaydı. Oh hayır! Eli kırıldığı için acı çekiyor. Tıbbi tedavi için onunla doktora gidin. Baby Hazel sıvalı elini hareket ettiremez ve rutin faaliyetlerini gerçekleştiremez. İhtiyaçlarını karşılayabilir ve yönlendirme faaliyetleri gerçekleştirmesine yardımcı olabilir misiniz? Baby Hazel'e iyi bakın ve ona şefkatli davranın.

Yorumlar
4 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.