Kategoriler
Hazel Bebeğin Bahçe Günü

Hazel Bebeğin Bahçe Günü

NAN / 5

Baby Hazel, çevreyi korumanın önemini bilmeli. Dünya Dünya Günü olarak, bebeğe bu yıllık etkinlik hakkında çevreyi korumak için daha fazla bilgi edinmesinde yardımcı olalım. Gün, bitkileri, elektriği ve daha fazlasını koruyarak yeşil çevreyi tanıtmak için kutlanır. Baby Hazel, yakındaki parkta düzenlenen bu etkinliğe katılmak istiyor. Bebek Hazel'ın bugünlerde neler yaptığını bilmek için bu oyunu oynayın. Baby Hazel ile ellerinizi birleştirin ve yeşil olun!

Yorumlar
8 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.