Kategoriler
Classic Snake io

Classic Snake io

5 / 5

Classic Snake io Oyunu klasik yılan oyunumuzun io versiyonudur.Kendi yılanınızla renkli parçaları yiyerek büyümeli ve tüm rakiplerinizi yok ederek hayatta kalmaya çalışmalısınız.Takma adınızı yazarak play butonuna tıklayın ve eğlenceli oyunumuza hemen başlayın.Karakterinizi kontrol etmek için WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Hızlanarak rakiplerinize karşı avantaj sağlamak için farenizin sağ tuşunu kullanabilirsiniz.Eğer rakiplerinize dokunacak olursanız oyunumuz sona erer.Renkli parçaları toplayarak yılanınızı büyütebilirsiniz.Rakiplerinizin size dokunmasını sağlayarak onları oyun dışı bırakmalı ve en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Oyunumuza katılan io oyunları tutkularına başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
7 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.