Kategoriler
FoodFight io

FoodFight io

5 / 5

FoodFight io Oyunu ile oyun alanındaki yiyecekleri topla ve online rakiplerine fırlatarak hepsini yok et.Eğlenceli yemek savaşına katılmak için takma adınızı yazın sonra enter tuşuna basarak oyuna başlayın.Oyun alanında bulunan meyve, sebze ve tatlıları toplamalısınız.Ne kadar çok toplarsınız savaşta mermisiz kalma ihtimalinizde artacaktır.Yön tuşları yada WASD tuşlarını kullanarak karakterinizi kontrol edebilirsiniz.Nişan alıp yemek fırlatmak için farenizi kullanacaksınız.Nişancılığınızı konuşturarak isabetli atışlar yapın ve online rakiplerinizin canını bitirerek oyun dışı bırakın.Hayatta kalarak en yüksek skora ulaşmaya çalışın ve dünyanın dört bir yanından katılan rakiplerinize en iyi kim gösterin.Oyunumuza katılan oyuncularımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
4 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.