Kategoriler
Hole io

Hole io

1.25 / 5

İO oyunları son zamanlarda her çocuk tarafından sevilerek oynanmaktadır. Bu oyunumuzda ise hole.io oyununa katılacak ve kontrol ettiğimiz halka ile bizden küçük halkaları içimize almaya çalışacağız. Mantığı agar.io ile aynı olan oyunda ilerleyen bölümlerde hole.io içinde yer alan değişik şekilleride kullanabiliriz. Oyun online olarak ilerlemekte yani size saldıran veya sizin saldıracağınız tüm hole.io oyuncuları aktif birer oyuncular. En iyiler listesi toplam 7 oyuncuyu göstermekte buraya girmek hole.io oyununda hiçte kolay değil. Oyunda farenizi kullanarak dairenizi yönetmeniz gerekiyor dikkatli olun.

Yorumlar
7 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.