Kategoriler
Krunker io Online Çakma PUBG Fortnite

Krunker io Online Çakma PUBG Fortnite

5 / 5

IO oyunları son zamanların en popüler oyun kategorilerinden birisi olmayı başardı. Bunlarından en iyilerinden birisi ise krunker.io oyunu oldu bu oyun günümüzün en iyi indirmeli bilgisayar oyunlarından birisi olan PUBG ve Fortnite çok benzemekte bu nedenle çakma pubg ve Fortnite ismini verdik. Oyunda kendimize ait silahlarımız olacak bunları kontrol ederek evler içindeki düşmanları yokedeceğiz. Online olarak oynanan krunker.io oyununu indirmeden oynayabiliyorsunuz. Yani sizlerde pubg ve Fortnite oyunlarını indirmeden oynamak daha doğrusu düşük sistem gereksinimlerinde oynamak isterseniz krunker tam size göre. Oyun henüz beta sürümünde bu nedenle sürekli geliştirilmektedir en iyi özelliği ise online mesajlaşabiliyorsunuz. Giriş yaptığınızda sizi otomatik olarak online server üzerine bağlamakta. Ayrıca dikkatimizi çeken bir diğer şeyde oyunda grafikler minecraft gibi kara kare tuğlalar halinde.

Yorumlar
6 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.