Kategoriler
MyPuppet io

MyPuppet io

5 / 5

MyPuppet io Oyunu ile tırtıl karakterinizi büyütmeli ve online rakipleriniz yok ederek en büyük siz olmalısınız.Dünyanın dört bir yanından rakiplerle karşılaşmaya hazırsanız hemen play butonuna basın ve eğlenceli oyunumuza sizde katılın.Karakterinizi farenizle kontrol edebilirsiniz.Oyun alanında bulunan noktaları yiyerek büyümeli ve en büyük oluncaya kadar durmamalısınız.Ayrıca bir çok bonusuda toplayarak avantaj sağlayabilirsiniz.Farenizin sol tuşuna basarak hızlanabilir ve rakiplerinizi oyun dışı bırakabilirsiniz.Her hızlanma tırtılınızın biraz küçülmesini sağlayacaktır.Eğlenceli oyunumuzda zamanın nasıl geçtiğini unutacak ve hayatta kalmaya çalışarak harika zaman geçireceksiniz.Oyuncularımıza keyifli ve bol eğlenceli bir oyun dileriz.

Yorumlar
2 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.