Kategoriler
Snowfight io

Snowfight io

5 / 5

Snowfight io Oyunu online rakiplerine karşı kar topu savaşlarına katıl ve hayatta kalarak en büyük sen ol! Oyun yüklendikten sonra play as guest butonuna tıklayarak hemen oyuna başlayabilirsiniz.Karakterinizi WASD tuşları ile hareket ettirebilirsiniz.Düşmanlarınıza kar topu fırlatmak için farenizi kullanacaksınız.Nişancılık yeteneklerinizide kullanarak fırlatmalar yapın ve isabetli atışlarla rakiplerinizi oyun dışı bırakın.Hızlı hareket etmeli ve iyi nişan alarak düşmanlarınızı vurmalısınız.Eğer hayatta kalarak tüm rakiplerinizi saf dışı bırakabilirseniz en yüksek skora ulaşarak dünya biricinsi siz olabilirsiniz.Heyecanlı oyunumuza katılan oyuncularımıza çıkacakları savaşlarda başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
4 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.