Kategoriler
ZombsRoyale io

ZombsRoyale io

3.58 / 5

Zombsroyale io Oyunuyla dünyanın dört bir yanında online rakiplerinize karşı silah ve objeleri kullanarak hayatta kalmaya çalışacağınız yeni bir io oyununu sizler için sitemize yükledik.Eğlenceli oyunumuza hemen başlamak için takma adınızı yazın ve play butonuna tıklayın.Karakterinizi oyun alanında kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz.Yerde bulduğunuz silah ve objeleri almak için E tuşuna asın.Yine nişan alarak ateş etmek için ve objeleri kullanmak için farenizin sol tuşuna basabilirsiniz.Hızlı hareket ederek düşman ateşinden kaçmalı ve en yüksek puana ulaşarak dünya şampiyonu olmalısınız.Oyunumuza katılan oyuncularımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.