Kategoriler
Burger Şefi ile Hamburger Dükkanı İşletme

Burger Şefi ile Hamburger Dükkanı İşletme

4.17 / 5

Hamburger yapmak her baba yiğidin hakkı değildir bu nednele oyunumuzda şefimize sizler eşlik edecek ve en güzel hamburgeri yapmak için uğraşacaksınız. İşletme oyunları kategorisine de giren burger şefi oyununda bütün gerekli burger malzemeleri sizlere sunuluyor. Köfteden marula domatesten peynire ketçaptan mayoneze kadar çok farklı ürünler var. Her müşteri kendisine has bir burger isteyebilir bu yüzden en iyi şekilde görevinizi tamamlamalısınız.

Yorumlar
2 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.