Kategoriler
Çikolata Dükkanı İşletme

Çikolata Dükkanı İşletme

5 / 5

Çikolata Dükkanı İşletme Oyununda yaptığı lezzetli çikolataları müşterilerine servis ederek para kazanmak isteyen güzel kızımıza yardım etmek ister misiniz? Eğlenceli oyunumuza hemen başlamak için oyna butonuna tıklayın.Müşterileriniz geldikten sonra farenizle üzerlerine tıklayarak siparişinizi alın.Sonra çikolata makinesine giderek sizden istenen çikolatayı üretmelisiniz.Sonra servis etmeli ve hemen diğer müşterilerle ilgilenmelisiniz.Memnun kalan müşteriler paralarını bıraktıktan sonra onları tıklayarak kasaya koyabilirsiniz.Eğer zamanında servis yapamazsanız müşterilerinize kaçıp gider.Her bölümde size verilen süre içersinde yeterli miktarda parayı kazanmalısınız.Oyunumuza katılan oyuncularımıza iyi eğlenceler ve bol satışlar dileriz.

Yorumlar
3 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.