Kategoriler
Fast Food Restoranı

Fast Food Restoranı

5 / 5

Fast Food Restoranı Oyunu ile siparişlerdeki malzemeleri doğru sıralama ile koyarak hızlı bir şekilde hazırlamalı ve süreniz sona ermeden önce servis ederek en fazla parayı kazanmaya çalışmalısınız.Eğlenceli işletme oyunumuza hemen ok butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.Siparişleri hazırlamak için kısıtlı bir süreniz olacak.Bu süre içersinde farenizle doğru sıralama ile malzemeler tıklayarak birbirinden güzel hamburgerler, hotdog lar ve tostlar hazırlamalısınız.Eğer malzemelerden bir tanesini bile yanlış koyarsanız sipariş iptal edilecektir.Size tanınan zaman içersinde en fazla sayıda siparişi servis ederek en fazla parayı kazanamaya çalışmalısınız.Oyunumuza katılan genç işletmecilerimize başarılar ve bol kazançlar dileriz.

Yorumlar
3 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.