Kategoriler
Pizza Dükkanı İşletme

Pizza Dükkanı İşletme

5 / 5

Pizzeria adlı oyunumuzda bugün müşterilerinize lezzetli pizzalar yapmaya çalışacaksınız. Dükkanınızda yer alan hamburger ekmekleri, domate, sucuk, peynir ve daha birçok pizza malzemsesini Türkçe pizza dükkanı işletme oyunumuzda kullanabilirsiniz. Papanın oyunlarından papa pasta dükkanı oyununda olduğu gibi oldukça iyi geçecek olan pizza dükkanı işletme oyunu sizleri çok eğlendirecektir. Oyunun işleyişi ise şu şekilde; müşteriniz sipariş verecek buna göre pizzayı hazırlamaya başlamalısınız. Ardından hazırlanan pizzayı fırına atarak pişirmeli ve teslim etmelisiniz.

Yorumlar
8 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.