Kategoriler
Türkçe Çikolata Dükkanı İşletme

Türkçe Çikolata Dükkanı İşletme

3.34 / 5

Çocukların en sevdiği yiyecekelrden birisi olan çikolatalar nasıl üretiliyor ? Bu oyunumuzda bir çikolata dükkanı sahibi olacak ve çikolatalarınızı müşterilerinize satarak dükkanınızı işletmeye çalışacaksınız. Oyunumuz tamamen Türkçe ilk olarak OYNA tuşuna basacağız ardından bölümler karşınıza gelecek. İlk olarak 1. bölümde çikolata dükkanı işletmeye başlayacağız. Her bölümde müşteriler dükkana gelecek onlara birer menü vererek sabırları taşmadan istedikleri çikolata çeşidini getirmeliyiz. Siparişleri aldıktan sonra çikolata dükkanı işletme içerisinde yer alan makinanın başına gidelim ve nasıl çikolata üreteceğimizi seçelim ardından müşteriye teslim ederek paramızı alalım.

Yorumlar
7 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.