Kategoriler
3D Ordu Kamyonu

3D Ordu Kamyonu

5 / 5

3D Ordu Kamyonu Oyununda askeri bir bölgede bulunan zorlu yollarda yükünüzü devirmeden ilerlemeniz gereken zorlu bir yük taşıma oyunu ile karşınızdayız.Zorlu oyunumuza hemen başlamak için play butonuna tıklayın.Aracınızın kontrollerini WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanarak sağlayabilirsiniz.Kasistleri güvenli bir şekilde geçmek için boşluk tuşuna basarak yavaşlayın.Yükünüzü devirmeden en kısa sürede yerine ulaştırabilirsiniz sonraki heyecanlı seviyeye geçebilirsiniz.Ne kadar başarılı sürüş gerçekleştirirseniz puanınızda yüksek olacak ve daha büyük bir kamyon seçebileceksiniz.Zorlu seviyelerde sürücülük yeteneklerini sergilemek isteyen usta şoförlerimize başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.