Kategoriler
Çılgın Kamyon Şoförü

Çılgın Kamyon Şoförü

2.87 / 5

Kamyon oyunları oyuncular için herzaman farklı bir yere sahip olmuştur bu oyunumuzda ise çılgın kamyon şoförü ile birlikte kayom süreceğiz. Zorlu yollarda ilerleyen oyunumuzda Y8 ingilizce ve fransızca dil desteği sunmuş. Oyun açıldıtan sonda New Game yazan yere basarak başlayalım. Toplamda 4 farklı parkurun yer aldığı çılgın kamyon şoförü oyununda ilk olarak ormanda ardından inşaatta kamyon sürmeye çalışacağız. Her parkurun içinde 7 farklı bölüm yer alıyor bu bölümleri açmak için bir önceki bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Kamyono şoför olarak sürmek için yön tuşlarını kullanacağız eğer çok çılgınca ve hızlı gidersek boşluk tuşuna basarak kamyonu durdurabiliriz.

Hızlı olmamız gereken oyunda ayrıca kamera yönlenrini değiştirebilir ve sellektör yakabiliriz.

Yorumlar
3 + 4 = ?
  • Orkun Orkun 1 yıl önce

    Cok kolay

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.