Kategoriler
BARBIE PREGNANCY CARE

BARBIE PREGNANCY CARE

NAN / 5

Haberi duydun mu Tatlı Barbie bebeği şimdi anne olmak üzeredir ve harika hamileliğin son günlerinde ona iyi bakmak için tıbbi becerilere sahip süper yetenekli bir asistan arıyor Ken uzakta ve bebeğinin yumruğu çok Barbie değerli yardım elini hemen başlayabilir büyük Barbie Barbie Hamilelik Bakımı oyunu başlarken ona katılmak için acele edin ve her şeyden önce bugün ne yemek istediğini görmek Kek börek ve hamburger listesinde, bu yüzden sadece anlamaya nee doğru sipariş ve onu mutlu tutmak Şimdi bir yüzlü ne hakkında Taze meyve Dilim ve elektrikli karıştırıcı içine koymak biraz süt ekleyin ve içki kremsi ve lezzetli hale gelene kadar her şeyi iyi karıştırın Harika iş bayanlar Barbie rahatlamak yardımcı olmak için gerçekten güzel bir şarkı bulmak bir biraz sonra ona bir ayak masajı verin ve sonra her ikisinin de buluşmaya hazır olduklarından emin olmak için Barbies kan basıncını ve bebeğinin ocak bitlerini kontrol edin.

Yorumlar
7 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.