Kategoriler
DESCENDANTS DRESS UP

DESCENDANTS DRESS UP

NAN / 5

Torunları ile tanışın Evie Jay Carlos ve Mal, Kayıplar Adası'ndan normal bir hayat yaşama şansı verilen ve kötü ebeveynlerinin etkisinden uzak olan ilk dört çocuktur. ve Disney'lerin yeni kahramanlarını bir sonraki hikayeye çevirin, ancak onların kötü köklerini unutacaklar mı yoksa verilen görevi tamamlamaya çalışacaklar mı? Bu yepyeni DressUpWho oyununda, bayanlar bayanlar kişisel moda danışmanı olma şansını elde ediyorlar. Kayıp Gelirse bu dört arkadaşın moda trendlerini tecrübe etmesine yardımcı olan sorumlu kişi, Torunları Giydirme Oyununu başlatmak için onlara katılın ve yeni bir hayatın başlangıcını vurgulamak için hangi çene bakışlarını bir araya getirebileceğinizi görün Auradon Evie ve Mal rockfish aksan eğilimi ile girlygirl büyük hayranları vardır, bu yüzden dolaplarında çok sayıda mini etek ruffled tops tutu etek deri leggin bulacaksınız gs ve ceketler yüksek topuklu ayakkabılar ve deri botlar ve kıyafetlerini tamamlamak için kullanabileceğiniz ışıltılı aksesuarlar Öte yandan Jay ve Carlos muhtemelen okuldaki en havalı bayanlar ve harika moda ipuçlarınız ve püf noktalarınızla kesinlikle bazı kalpleri ezecekler yeni okulun ilk gününden itibaren uber şık dolaplarına da göz atın ve onları giydirmek için iki çene kıyafetini çıkarın.

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.