Kategoriler
DOTTED GIRL HOME RECOVERY

DOTTED GIRL HOME RECOVERY

0 / 5

Noktalı Kız sadece hastaneden eve geldi ve şimdi tamamen iyileşebilmesi için yardımına ihtiyacı var! Evde bir hastaya bakmak çok eğlenceli olabilir, bu yüzden bacağının ve elinin doğru konumda olduğundan emin olun. Sonra devam edin ve Dotted Girl'ü daha rahat bir kıyafete dönüştürün, en sevdiği yüzlü hazırlayın ve en sevdiği müziği kulaklıkla çalın. İyi bir ruh hali tutmak iyileşmeyi çok daha hızlı hale getirecektir!

Yorumlar
9 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.