Kategoriler
DRACULAURA BAD TEETH

DRACULAURA BAD TEETH

0 / 5

Bayan Draculaura büyük bir problem içinde kızlar Son zamanlarda bir sürü tatlı yedi, diş bakım rutini ile uğraşmak zorunda kaldığında süper tembeldi ve şimdi köpüklü beyaz dişlerinin bazılarının gerçekten siyah olduğunu belirtmemek için büyük diş problemleri var Bir uzman tarafından görülmeli ama dişçiye gitme düşüncesi onu ölümüne korkutuyor, bu yüzden bu sevimli Monster High ghoul'un diş hekimi olarak diş problemlerini çözmesine yardım etmeye ne dersiniz Kişisel diş hekimi olarak uğraşmanız gereken ilk şey dişleri arasında kalan kalıntıları temizlemek için dişlerini özel bir diş macunu ile fırçalamaktır Diş ağrısına neden olan derin boşluklardan kurtulmak için bir matkap kullanın ve ardından kurtarılamayan siyah çarpık dişleri çıkardığınızdan emin olun. dişler ve daha sonra Draculauras diş beyazlatma seansını tamamlamak için özel bir jelden ince bir tabaka uygulayın. İşiniz bittiğinde, ışıltılı beyaz dişlerine ürpertici dövmeler uygulama şansı elde edersiniz. ats all girls Draculaura Bad Teeth oyununun bir sonraki sayfasında size kızlara Draculauras girlygirl gardırop ile parmaklarınızı çalıştırma ve onu giydirmek için en iyi kıyafeti arama şansı verilir.

Yorumlar
2 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.