Kategoriler
LITTLE CAT DOCTOR

LITTLE CAT DOCTOR

0 / 5

Hayvan hastanemizde veteriner olarak çalışın ve hayvanlar üzerinde kedi ameliyatı yapın - komik evcil hayvanlarla kedi bakım oyunları sizi gülümsetecek ve kedilere bakmak için harika zaman geçirecektir! Evcil hayvan hastane oyununun içinde, en iyi evcil hayvan doktoru olarak kurtarmanız gereken birçok sevimli hayvan var! Bu fantastik hayvan veteriner kliniği Küçük Kedi Doktoru indirin ve ne kadar şaşırtıcı hayvan veteriner oyunları ve hastane oyunları bakın!

Yorumlar
6 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.