Kategoriler
LOVING TOADS

LOVING TOADS

0 / 5

Kurbağa atlama yapmak ve kadın kurbağa üstüne düşmesini bekleyin Eğlenceli oyun retro tarzı nerede bir kadın kurbağa alanında ve oynamak istiyor Onun cesur kurbağa geldiğinde dans etmeye başlar Kurbağa atlama yapmak zorunda ve Eğer dişi kurbağanın üstüne düşerse bir kalp kazanırsa Kalpleri alırsan yeni bir oyuncunun kilidini açacaksın Uzaylı kurbağa Kalp alırsan kilidini açacaksın Bir ejderha kurbağası Kalp alırsan kilidini açacaksın Çıplak bir kurbağa Eğer istersen kalp eklemelisin tüm kurbağa çeşitleri ile oynamak içinBir kurbağa türünün kilidi açıldığında, zıplıyorsa kurbağayı değiştirebilirsiniz.

Yorumlar
1 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.