Kategoriler
PIKACHU DOCTOR AND DRESS UP

PIKACHU DOCTOR AND DRESS UP

NAN / 5

Son savaşında küçük Pikachu'muz yaralandı ve hemen hemşireye ihtiyacı var, bu yüzden kötü pokemonlara karşı savaşabilecektir Bu doktor oyununda daha iyi olmasına ve ona bandajını yıkaması için gereken tüm bakımı verdiğinizden emin olun. kürkünü kesmek Bir sonraki adım, doktor ve tasarımcı yeteneklerinizi geliştirirken onu temsil edecek kıyafetleri seçerek kıyafetiyle uğraşmaktır.

Yorumlar
4 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.