Kategoriler
PRINCESS FACESWAP

PRINCESS FACESWAP

NAN / 5

En sevdiğiniz tüm Disney karakterleri prensesler ve kötü adamlar bu süper eğlenceli oyunda toplanan kızlar için Snapchats komik yüz bataklık özelliğini denemek için Siz bayanlar bu kadar acele edemez ve Prenses FaceSwap oyununu başlatmak ve onlara değerli bir yardım vermek için izin verilmez el Bu oyunu oynarken yapmanız gereken çok basit ilk favori Disney prensesi seçin ve onu giyinmek Külkedisi Elsa veya Ariel olabilir Sonra oyunun bir sonraki sayfasına gidin ve en sevdiğiniz kötü adam da seçin Maleficent Ursula ve Jared seçenekleriniz nelerdir Kötülerinizin bugün giymesi için şık bir şey seçtiğinizden emin olun.

Yorumlar
8 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.