Kategoriler
PRINCESS HOLLYWOOD STAR

PRINCESS HOLLYWOOD STAR

NAN / 5

Elsa, Hollywood'da çok zaman geçiriyor ve her gün onun için yoğun bir gün. Haydi, bu sabah yapılacaklar listesinde neler olduğunu görelim İlk film afişi için havalı bir fotoğraf oturumuna katılın Gelecek Walk of Fame'de bir işaret bırakmak için bir dahaki sefere sonunda bir resim yazısı seçmeyi unutma Nihayet Kırmızı Halı üzerinde görünme ve yıldız fotoğraf oturumu yapma zamanı Etkileyici bir kıyafet seçin.

Yorumlar
2 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.