Kategoriler
PRINCESSES MASTERCHEF CONTESTANTS

PRINCESSES MASTERCHEF CONTESTANTS

NAN / 5

Anna ve Elsa, Masterchef'in en yeni sezonunda dünya çapında şefler için en ünlü yarışmada kabul edildi Hazırlıklar yoğun ve iki prensesin gardırobunu yarışma için hazırlamak için yardıma ihtiyacı var Kıyafet çok önemlidir, çünkü jüri üyeleri yarışmacı hakkında ilk izlenimi yaratır. Bir sonraki test sunum için bulaşıkları içeren bir masa süslemek olacak Her yarışmacıya bulaşıkların sunumu için de mutfak kıyafeti için bir not verilecektir.

Yorumlar
4 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.