Kategoriler
Alışveriş Hazırlığı

Alışveriş Hazırlığı

4.2 / 5

Alışveriş hazırlığı oyunumuz kızların çok hoşana gideceği kesin. Çünkü hem makyaj, hem giydirme, hemde cilt oyununu içinde barındırmakta. İlk bölümümüzde cilt maskesi yapıp yüzündeki sivilce ve toksinlerden temizleyeceğiz. Bunun içinde sizlere farklı kürlerden oluşan losyonlar verilecek ve sizde bunu uygulayacaksınız. İkinci bölümde ise makyaj kısmına geçeceğiz. İlk olarak makyajı ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz dudak rengini seçebilir yada fondotenler yapabilirsiniz. 3 ncü bölümde ise takı ve elbise seçimlerini yapacaksınız. Alışveriş öncesi yapacağınız seçimlerde onu o kadar güzel yapın ki tüm gözler ona çevrilsin. Oyuna başlamak için PLAY GAME yazısına tıklayın ve oyuna başlayın. Alışveriş çılgınlığı oyunu fareniz ile oynayacaksınız.

Yorumlar
3 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.