Kategoriler
Ayakkabı Tasarım Yarışması

Ayakkabı Tasarım Yarışması

2.5 / 5

Ayakkabı Tasarım Yarışması Oyununda davetiye alan güzel kızımızın farklı modellerde tasarımlar yaparak yarışmada yüksek puan almasına yardım etmelisiniz.Ok butonuna tıklayarak ne kadar usta bir tasarımcı olduğunuzu gösterebilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle birbirinden güzel renkler, desenler ve aksesuarlar arasından zevkinize göre seçimler yaparak hayalinizdeki tasarımı gerçekleştirebilirsiniz.Sonra prenses jurisinin önüne çıkarak puan alacaksınız.Sonra diğer bölümlere geçerek farklı tarzlarda modellerin dizaynını yapacaksınız.Oyunumuza katılan genç tasarımcılarımıza dizaynlarında başarılar ve juriden yüksek puan almalarını dileriz.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.