Kategoriler
Benim Stilim

Benim Stilim

4 / 5

Benim Stilim Oyunu ile güzel mankenlerimizi sırasıyla kendi tarzlarınıza göre hazırlayarak jüri karşısında yarışmalarını sağlayacaksınız.Ok butonuna bastıktan sonra farenizi kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz.İlk bölümde harika saç modellerini seçerek güzel kızımıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Kaliteli makyaj malzemelerin ustalıkla kullanarak ne kadar iyi bir makyöz olduğunuzu göstermelisiniz.Sonraki bölümde ise birbirinden şık elbiseler, çantalar, ayakkabılar ve kolyeler arasından kendi tarzlarınıza uygun şekilde seçimler yaparak harika bir kombinasyon tasarlayabilirsiniz.Hazırlıklarınızı bitirdikten sonra juri karşısına çıkarak puanlamanızı görebilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.