Kategoriler
Butik Mağazası Vitrin Dekorasyonu

Butik Mağazası Vitrin Dekorasyonu

3.75 / 5

Butik Mağazası Vitrin Dekorasyonu Oyunu ile prenses ve okul elbiseleri satan mağazanın vitrininde bulunan konu mankenlerini giydirerek mağazınıza müşteri çekmelisiniz.Ok butonuna basarak hemen farklı tarzlarda hazırlıklara başlayabilirsiniz.Farenizi kullanarak birbirinden güzel elbiseler, çantalar, takılar ve aksesuarlar arasından zevkinize uygun seçimler yaparak kendi stillerinizi sergilemeye başlayabilirsiniz.Farklı stilde hazırlıkları yaptıktan sonra vitrinde her ikisinide görebileceksiniz.Eğer seçimlerinizden hoşlanmadıysanız hemen en baştan giydirmeleri yapmak için dönen ok butonuna tıklayabilirsiniz.Genç stilistlerimizin çok güzel zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.