Kategoriler
Buz Prensesi Sauna Keyfi

Buz Prensesi Sauna Keyfi

5 / 5

Buz Prensesi Sauna Keyfi Oyununda stres atarak rahatlamak için saunaya giden güzel kızımıza yardım etmek ister misiniz? Ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza başlayabilir ve farenizi kullanarak oynayabilirsiniz.Sauna odasına girmeden önce prensesimize duş aldırmalı ve havlu ile kurulamalısınız.Koltuk altı bakımını yaptıktan sonra koruyu sprey sıkmalısınız.Prensesimizi giydirdikten sonra kapıya tıklayarak içeri girmelisiniz.Ateşi yaktıktan sonra üzerine doğal taşlardan istediğinizi seçerek koyun.Üzerine harika bitki losyonlarından birini seçerek üzerine dökün.Prensesimiz çok terlerse havlu ile teri silmelisiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.