Kategoriler
Canavar Bakıcılığı

Canavar Bakıcılığı

0 / 5

Evde sevimli ufak canavarlar besleseydiniz nasıl olurdu hiç hayal ettiniz mi? Canavar Bakıcılığı Oyunumuzda aradığınız soruların cevaplarını bulabilirsiniz.Oyuna play butonuna basarak başlayabilirsiniz.İlk önce evcil canavarınızı ev hayvanınız olarak seçmelisiniz.Onun ihtiyaçlarına göre sırasıyla tüm sorumluklarınızı yerine getirmeye başlayacaksınız.Acıktığında karnını doyuracak, onu temizleyip banyoda yıkacayaksınız.Oyunumuz fare ile oynanmaktadır.Tüm görevleri fareyle tıklayarak yerine getirebilirsiniz.Yeni evcil canavarınızla keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.

Yorumlar
5 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.