Kategoriler
Cicibiciler

Cicibiciler

5 / 5

Kız oyuncularımız için en yeni geliştirilen oyunlardan birisi olan cicibiciler şimdi sizlerle. Meraklı yumurtalardan çıkan cicibiciler serisi karakterlerle sizlerde koleksiyonunuzu tamamlamalısınız. Her paketten farklı cicibiciler karakteri çıkarken sizlere sunuculacak olan lol bebek oyunu benzeri karakterlerde olacaktır. Oyunda sırayla tüm kutuları almaya çalışmalısınız. Nadir çıkan bir cicibici karakteri olursa çok şanslısınız demektir. Pembe, mavi, sarı ve yeşil cicibiciler ile bakalım eğlencenin keyfini çıkartabilecekmisiniz. Seri 7 Seri 8 Seri 9 ve Seri 10 dan oluşan bu maceranın kahramanı sizler olmalısınız.

Yorumlar
8 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.