Kategoriler
Deniz Kızı Düğün Hazırlığı

Deniz Kızı Düğün Hazırlığı

0 / 5

Deniz Kızı Düğün Hazırlığı Oyunu ile hayallerini gerçekleştirmek üzere olan güzel gelinimizin hazırlıklarının yapılması gerekiyor.Ok butonuna basarak hemen oyunumuza başlayabilirsiniz.İlk bölümde güzel kızımızın yüz bakımını gerçekleştirebilirsiniz.Sırasıyla farenizle ekranın altındaki butonlara tıklayarak işlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.Bakım sonrası makyaj malzemelerini kullanarak makyözlük yeteneklerinizi sergileyeceksiniz.Bu bölümde harika saç modelleri ve göz rengi seçeneklerinide kullanarak kendi tarzlarınızı yansıtabilirsiniz.3. bölümde ise şık gelinlik modellleri ve tülleri arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kombinasyonlarınızı gerçekleştireceksiniz.En son ise düğün töreninin yapılacağı mekanın süslenmesini sağlayarak oyunumuzu bitirebilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
8 + 3 = ?
  • ela   elif ela elif 2 yıl önce

    güzel değil

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.