Kategoriler
Deniz Kızları Sauna Keyfi

Deniz Kızları Sauna Keyfi

5 / 5

Deniz Kızları Sauna Keyfi Oyununda rahatlamak için arkadaşlarıyla birlikte saunaya giden Deniz Kızı Elsaya eşlik etmek ister misiniz? Eğlenceli oyunumuza hemen başlamak için ok butonuna tıklayabilirsiniz.Farenizi kullanarak önce elsanın koltuk altını traş etmesini sağlamalı ve özel parfümler sıkarak sauna için hazırlanmasını sağlamalısınız.Prenses arkadaşlarıyla saunada bir araya geldikten sonra ateşi yakmalısınız.Özel doğal taşları ateşin üzerinde koyduktan sonra doğal kokuları üzerlerine dökmelisiniz.Böylece ferah ve mis kokulu bir ortam yaratmış olacaksınız.Ateşin üzerine su dökerek buhara dönüşmesini sağlamalı ve tekrardan yeni kokular dökmelisiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.