Kategoriler
Disney Moda Partisi

Disney Moda Partisi

5 / 5

Disney Moda Partisi Oyunu ile baharın gelmesi ile birlikte her sene düzenelen moda partilerine katılacak olan güzeller güzeli prenseslerimizi giydirerek hazırlamak istermisiniz? Cevabınız evetse hiç vakit kaybetmeden ok butonuna basın ve hemen hazırlıklara başlayın.Birbirinden şık elbise modelleri, gözkamaştıran takılar, şahane saç modelleri ve harika aksesuar seçeneklerini arasından seçimler yaparak kızlarımızın hazırlıklarını yapabileceksiniz.Sırasıyla tüm prenseslerimizi giydirerek harika zaman geçireceksiniz.Stilistlik yeteneklerinizi sergileyerek harika tarzlar yaratabilir ve partinin en gözde kızlarının prenseslerimiz olmasını sağlayabilirsiniz.Eğlenceli oyunumuza katılan kızlarımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
9 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.