Kategoriler
Disney Prensesleri Kore Tatili

Disney Prensesleri Kore Tatili

5 / 5

Disney Prensesleri Kore Tatili Oyununda yeni bir ülkeyi birlikte gezerek tatilin tadını çıkarmak isteyen Elsa, Moana ve Annanın giydirmelerini yaparak onları hazırlamak ister misiniz? Eğlenceli oyunumuza hemen play butonuna basarak başlayabilirsiniz.İlk bölümde üç güzel prensesimizide kendi tarzlarınıza uygun şekilde hazırlayabilirsiniz.Harika saç modellerinden birini  seçerek onlara yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Birbirinden güzel elbiseler, ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.İkinci bölümde ise farklı yerler seçerek prenseslerimizin resimlerini çekebilirsiniz.Oyunumuza katılan disney prensesleri hayranlarına iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.