Kategoriler
Disney Prensesleri Selfi Çekiliyor

Disney Prensesleri Selfi Çekiliyor

5 / 5

Disney Prensesleri Selfi Çekiliyor Oyununda 4 güzel prensesimizi istediğiniz tarzlarda giydirerek selfi çekilmelerini sağlamalısınız.Play butonuna basarak güzel kızlarımızın mimiklerini değiştirebilir ve harika kıyafetler giydirerek onlara havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz.Birbirinden güzel elbiseler, harika saç modelleri, şık ayakkabılar, takılar, çantalar ve cep telefonu modellerinden zevkinize göre seçimler yaparak hazırlıklarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Farenizle sırasıyla 4 güzel kızımızı da seçerek giydirmelerini yapabilirsiniz.Hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra done butonuna basarak selfi çekilmelerini sağlayabilirsiniz.Eğer hazırlıklarınızı anı olarak saklamak istiyorsanız hemen fotoğraf makinesi butonuna tıklayın.Kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.