Kategoriler
Doktor Prenses

Doktor Prenses

2.5 / 5

Doktor Prenses Oyunu ile doktorluk kariyerindeki ilk gününde güzel prensesimizin hastalarını tedavi etmesine yardımcı olmalısınız.Eğlenceli oyunumuza katılmak ve prensesimize yardım olmak için hemen ok butonuna basın.Oyunumuzda farenizi kullanarak tıbbi aletleri tıklamalı ve sırasıyla hepsini kullanarak hastaların sağlığına kavuşmalarına yardımcı olmalısınız.Oyunumuzda hastaların sırasıyla diş bakımlarını, göz rahatsızlıklarının tespiti, mide ağrısı tedavisi ve kırık tedavilerini yaparak eskisi gibi sağlıklı olmalarına yardımcı olacaksınız.Eğlenceli oyunumuza katılarak prensesimize yardımcı olmak isteyen geleceğin genç doktorlarına keyifli bir tedavi dileriz.

Yorumlar
1 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.